سامانه بازرگاني و گمركات

امروزه مديريت اطلاعاتي امور حمل و نقل و گمركات مخصوصا در شركتهاي بازرگاني بزرگ و همچنين كارخانه هايي كه عمليات صادرات و واردات وسيعي را انجام مي دهند از جايگاه ويژه و خاصي برخوردار است..

 

wn

عمليات صدور درخواست خريد ، ايجاد ثبت سفارش ، ارسال به واحد هاي حمل و صدور بارنامه ، انجام امور گمركي و شروع عمليات حمل ، و همچنين پيگيري  وضعيت حمل بارنامه و مديريت تعرفه كالا از امكانات اين سامانه است.

يكي از مشكلات سازمانها و شركتهاي بزرگ پيگيري محل و وضعيت كالا ، محاسبه هزينه ها و تعرفه هاي گمركي ، برنامه ريزي در جهت كاهش زمان لازم براي ترخيص كالا از گمرك ، و جلوگيري از اشتباهات رايج در امور تعرفه ها و اسناد مرتبط با ترخيص كالا و جلوگيري از جريمه هاي سنگين گمرك است.

اين نرم افزار با امكانات خاص خود و ثبت كليه اطلاعات از زمان صدور درخواست خريد تا زمان انجام امور گمركي و ره گيري كالا و تحويل كالا به سفارش دهنده امور را مديريت مي نمايد و تسهيلات زيادي را مخصوصا براي بخش تجارت خارجي هر سازمان به ارمغان مي آورد.

بدليل گستردگي حوزه فعاليت سيستم هاي تداركات خارجي و ارتباط با شعب و دفاتر بندري و غيره اين سامانه مي تواند از طريق وب اطلاعات و گزارشات مورد نياز را از راه دور دريافت و يا ارائه نمايند.
بدين ترتيب نمايندگان شركت در بنادر و گمركات و يا كشورهاي ديگر مي توانند از طريق وب سايت وضعيت كالا را وارد سيستم نموده و مديران و مشتريان نيز از وضعيت سفارش خود مطلع گردند.

 

.Net Framework 4.5 SQL Server 2008/2012 Crystal Reports / RDL Excel/Word/CSV/PDF Windows XP/7

توجه : !این مطلب صرفا توصیف کننده توانایی های و قابلیت های محصول است، لطفا جهت امور رزرو و مسائل غیرفنی با این شرکت تماس حاصل نفرمایید. انجام خدمات غیر فنی در حوزه اختیار و امکان این مجموعه نیست

توسعه محصول:
این محصول بنا بر درخواست مشتری و انجام فرایند های امکانسنجی قابل سفارشی شدن است.

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

برخی مشتریان ما

  WEBNEGAR TV  

مرام نامه وب نگار

«وب نگار حقوق مشتریان خود را محترم می شمارد، ما در مورد توصیف ویژگی های محصولات خود کاملا شفاف عمل می نماییم، اصالت کالا و خدمات ما شفاف بیان می گردد. در اجرای تعهداتمان کوشا و دقیق هستیم. به مسئولیت اجتماعی مان توجه داریم. در حفظ اسرار مشتری کوشا هستیم»