سامانه مدیریت بیمه تکمیلی


سامانه بیمه مدیریت تکمیلی، مناسب برای سازمانهایی است که دارای صندوق بیمه مستقل کارکنان بوده و نیاز دارند که مدیریت پرداختها را مستقلا انجام دهند، این سامانه از طریق وب سرویس می تواند با سیستم پرسنلی سازمان ارتباط برقرار کرده و اطلاعات پرسنل و افراد تحت تکفل آنها را دریافت نماید، در این سامانه 3 نوع بیمه پیش بینی شده است که شامل بیمه های مازاد بر درمان ، عمر ، حادثه می باشد، در مورد هر نوع بیمه دوره پرداخت و همچنین انواع تعهدات هر دوره بیمه ای را مشخص نمود،تاریخ هر دوره بیمه برای هر نوع بیمه می تواند متغیر و قابل تنظیم باشد..

 

wn

این سامانه گزارشات روزانه و مدیریتی متعددی تولید و ارائه می نماید ،  از جمله گزارشات :

1- گزارشات استفاده پرسنل از هر نوع تعهد بیمه ای.

2- گزارشات جامع و تفکیکی پرداختهای بیمه.

3- گزارشات ماهانه صندوق.

4- گزارشات مدیریتی و آماری.

5- گزارشات استفاده بیمه به تفکیک نوع استخدامی و محل کار و مراکز هزینه.

پرسنل با مراجعه به مرکز بیمه سازمان و ورود شماره پرسنلی ضمن مشاهده افراد تحت تکفل، سوابق درخواستها ( فاکتورهای) بیمه ای و وضعیت آنرا مشاهده می نمایند، کارشناس امور بیمه می تواند فاکتورهای جدید را برای هر نوع تعهد بیمه ای ثبت نماید، کنترل های لازم جهت رعایت سقف پرداخت هر نوع تعهد بیمه ای برای هر دوره بطور سیستمی انجام می پذیرد.

برای هر نوع تعهد بیمه ای از هرنوع بیمه امکان تعریف سقف تعهدات به ازای هر نفر و سقف تعهدات سازمان می باشد که با پارامترهای متعدد قابل تنظیم است.

 

 

 

 

.Net Framework 4.5 SQL Server 2008/2012 Crystal Reports / RDL Excel/Word/CSV/PDF Windows XP/7

توجه : !این مطلب صرفا توصیف کننده توانایی های و قابلیت های محصول است، لطفا جهت امور رزرو و مسائل غیرفنی با این شرکت تماس حاصل نفرمایید. انجام خدمات غیر فنی در حوزه اختیار و امکان این مجموعه نیست

توسعه محصول:
این محصول بنا بر درخواست مشتری و انجام فرایند های امکانسنجی قابل سفارشی شدن است.

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

برخی مشتریان ما

  WEBNEGAR TV  

مرام نامه وب نگار

«وب نگار حقوق مشتریان خود را محترم می شمارد، ما در مورد توصیف ویژگی های محصولات خود کاملا شفاف عمل می نماییم، اصالت کالا و خدمات ما شفاف بیان می گردد. در اجرای تعهداتمان کوشا و دقیق هستیم. به مسئولیت اجتماعی مان توجه داریم. در حفظ اسرار مشتری کوشا هستیم»