وب مارکتینگ

 با گسترش  استفاده از اینترنت  و طبیعت تعاملی بودن آن بازاریابی از طریق این رسانه اهمیت ویژه یافته است از مزایای بازاریابی اینترنتی می توان به اطلاعات وسیع و نامحدودو همیشه در دسترس اشاره نمود، کاربران با اتصال به اینترنت و جستجوی برند و یا کالای مورد نظرشان میتوانند در هر لحظه اطلاعات کاملی راجع به آن کالا دریافت نمایند و در صورت تمایل نسبت به خرید آن اقدام کنند.
بازار یابی اینترنتی  علاوه بر گسترش محدوده بازار مورد جستجو باعث کاهش هزینه های تبلیغاتی از طریق روشهای دیگر می شود

و می توان آمار دقیقی از بازخوردها و بازدید های کاربران داشت و این نتایج را در استراتژی های  مجموعه  در نظر گرفت.عملیات بازاریابی اینترنتی به صورت کلی می تواند شامل موارد زیر باشد :


1- طراحی حرفه ای وب سایت Design
2-  آنالیز کلمات کلیدی  Keywords
3- معرفی به موتورهای جستجو Search engine
4- سیستم های تبلیغات کلیکی Click base advertisement
5- تهیه متون وب سایت Content
6-  مشاوره سئو SEO
7-  گروه های ایمیلی  Email marketing
8- بازار یابی از طریق موتورهای جستجو Search Engine Marketing (SEM)  
9- تبلیغات بنریBannering  &  shocking banner
10- تبلیغات جایزه ای  Gift and prize advertisement
11- بازاریابی شبکه های اجتماعی  Social Networking


شرکت وب نگار پویا از پیشگامان حوزه فناوری بوده که در اختیار داشتن تجربه چندین ساله در طراحی و پیاده سازی سرویس های آنلاین و تحت وب و کادر علمی در سطوح کارشناسی ارشد فن آوری اطلاعات و تجارت الکترونیک سرویس خدمات مشاوره ای تخصصی را در زمینه های فوق  ارائه می دهد. معرفی شما و محصولات شما به بهترین و موثرترین صورت تخصص مجموعه وب نگار است.نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

برخی مشتریان ما

  WEBNEGAR TV  

مرام نامه وب نگار

«وب نگار حقوق مشتریان خود را محترم می شمارد، ما در مورد توصیف ویژگی های محصولات خود کاملا شفاف عمل می نماییم، اصالت کالا و خدمات ما شفاف بیان می گردد. در اجرای تعهداتمان کوشا و دقیق هستیم. به مسئولیت اجتماعی مان توجه داریم. در حفظ اسرار مشتری کوشا هستیم»